KingsClean-Profesjonalne Usługi Prania Tapicerki Meblowej

Skutecznie usuniemy zabrudzenia z twoich mebli używając profesjonalnego sprzętu i chemii. Zaufaj nam i dołącz do grona klientów z czystymi meblami. 

pranie tapicerki

Opinie naszych klientów

Polecam gorąco firmę miły sympatyczny chłopak miała wyrzucić łóżko bo miałam plamy z czekolady z łapek psa dobrze ze zobaczyłam zdjęcie na fejsie i odrazu zadzwoniłam dzięki chłopakowi mam nowe łóżko gorąco polecam

Agnieszka Podsiadło Avatar Agnieszka Podsiadło
26 grudnia, 2023

Świetnie wykonana usługa czyszczenia tapicerki. Polecam

Jacek Wróbel Avatar Jacek Wróbel
26 grudnia, 2023

Bardzo fachowa obsługa. Pan rzetelnie tłumaczył na bieżąco jakie podejmuje kroki względem czyszczenia tapicerki meblowej. Uzyskany efekt zgodnie z oczekiwaniami - zadowalający. Dodatkowo na plus: punktualność i późniejsze upewnienie się, czy wszystko jest w porządku z czyszczoną tapicerką.

Domek Dom Avatar Domek Dom
19 grudnia, 2023

Polecam firmę KingsClean. Profesjonalne podejście do klienta oraz wysoka jakość usług.

Anna Ćwik Avatar Anna Ćwik
19 grudnia, 2023

Dlaczego my?

Zobacz dlaczego nasza usługa prania tapicerki wyróżnia się na tle innych firm

pranie tapicerki meblowej

Gwarancja Jakości

Na każde nasze czyszczenie mebli dajemy gwarancję do momentu, gdy mebel całkowicie wyschnie. Jeśli zauważysz jakiekolwiek plamy po naszym czyszczeniu, zgłoś reklamację, a my wrócimy, aby ponownie oczyścić Twój mebel.

Profesjonalna Chemia i Sprzęt

Używamy sprzętu mocniejszego (od 2 do 4 razy mocniejszy w zależności od modelu) od popularnego karchera. Chemia, której używamy, jest dobierana odpowiednio do materiału i typu zabrudzeń, co daje świetne efekty podczas czyszczenia.

Szybkie Terminy

Jesteśmy w stanie być u ciebie nawet już jutro! Dzięki czemu szybka reakcja zwiększy szanse na skuteczne usunięcie wszystkich plam. 

Suszymy meble

Po praniu zawsze podsuszamy meble specjalnym wentylatorem, który skraca czas schnięcia do minimum, a meble gotowe są do użytku nawet tego samego dnia.

Co usuwają nasze usługi prania tapicerki?

Nasze usługi usuwają plamy, brud, bakterie i roztocza zapewniając o czyste i zdrowe środowisko w twoim domu.

Brud

Nieprzyjemne zapachy

Plamy

Bakterie

Najczęstsze pytania

Masz wątpliwości?

Sprawdź czy nie ma tutaj na nie odpowiedzi, jeśli nie to zadzwoń i zapytaj a my z przyjemnością udzielimy ci odpowiedzi

Ceny prania mebli uzależnione są od takich czynników jak: wielkość mebla, zabrudzenia i ich rodzaj, rodzaj materiału obiciowego. Precyzyjne kwoty jesteśmy wstanie podać po zobaczeniu zdjęć materiału z bliska oraz całego mebla. Poglądowy cennik można znaleźć tutaj: Cennik

Zazwyczaj pranie trwa od godziny do trzech godzin w przypadku mebli typu: narożnik, kanapa, wypoczynek

Dzięki naszemu profesjonalnemu sprzętowi oraz wentylatorowi meble w przypadku odpowiednich warunków są gotowe do użytku nawet od razu. Zazwyczaj proces schnięcia trwa jednak od 2-8 godzin. Czynniki które mają wpływ na długość schnięcia to: materiał, wilgotność powietrza, temperatura, cyrkulacja powietrza w pomieszczeniu

Zawsze przed przystąpieniem do czyszczenia testujemy dobraną chemię w niewidocznym miejscu dzięki czemu nie ma praktycznie możliwości zniszczenia mebla podczas czyszczenia.

Działamy na terenie całej Małopolski

Nie czekaj

Zamów pranie

Nie zwlekaj, ktoś teraz być może rezerwuje twój termin na pranie. Zadzwoń i zadbaj o czyste meble i zdrowe otoczenie w twoim domu  jak najszybciej

Kontakt

Nasze social media

KingsClean-pranie tapicerki meblowej i samochodowej

Profesjonalne usługi prania tapicerki na terenie całej Małopolski

Scroll to Top